Biz Kimiz

Anasayfa  /  Biz Kimiz
Hakkımızda

Biz Kimiz

Yüksek teknolojili, yarının ihtiyaçlarına cevap veren entegre çözümler sunmayı prensip edindik.

Küresel pazardaki eğilimleri yakından izleyen Interprobe, yirmi yılı aşkın süredir edinilen tecrübenin bir sonucu olarak bugün yeni nesil savunma teknolojileri, siber tehdit istihbaratı ve siber güvenlik çözümlerinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Bu uzmanlık kapsamında veri güvenliği, veri analitiği, taktik ve stratejik siber savunma ve istihbarat, coğrafi altyapı sistemleri ve artırılmış gerçeklik tabanlı simülasyon gibi farklı konularda çalışmalar yürütmektedir.

Interprobe tarafından yürütülen tüm çalışmalar;  veri bilimi, siber güvenlik, yazılım geliştirme, sinyal işleme ve yapay zeka alanlarındaki 5 temel yetkinliğin bir sonucu olarak bu yetkinlikleri yöneten 5 direktörlük tarafından oluşturulmaktadır.

Üstün nitelikli mühendis ve uzmanlarıyla Interprobe, yeni teknolojilerin distribütörü değil tasarlayıcısı ve üreticisidir.

Üstün nitelikli mühendis ve uzmanlarıyla Interprobe, yeni teknolojilerin distribütörü değil tasarlayıcısı ve üreticisidir. Bu kapsamda Interprobe kritik önem sahibi alanlar başta olmak üzere farklı alanlarda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara özgün, akıllı, etkili ürün, çözüm ve hizmetleriyle değer katmaktadır.

Interprobe olarak tüm bu faaliyetlerimizdeki öncelikli amacımız; müşterilerimizin taleplerini doğru biçimde analiz etmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun süreç altyapısını hazırlamaktır. Hatasız ürün, çözüm ve hizmet sunmak adına uluslararası alanda kabul görmüş kalite kontrol standartları tarafımızca kullanılmaktadır.

Yüksek teknolojili, yarının ihtiyaçlarına cevap veren entegre çözümler sunmayı prensip edindik.

Interprobe olarak ülkemize karşı duyduğumuz sorumluluk ve faaliyet alanlarımızın arz ettiği ehemmiyetin bilinciyle yeni mezun ve üniversite öğrencilerinin niteliklerini artırmayı bir görev biliyoruz. Bu kapsamda her yıl eğitim ve staj programlarına, proje desteklerine ve diğer etkinliklere kaynak ayırıyoruz.

Yüksek teknolojili, yarının ihtiyaçlarına cevap veren entegre çözümler sunmayı prensip edinen Interprobe; AR-GE yatırımlarına ve değer vadeden iş birlikleri içerisine girmeye önem vermektedir.

Ankara merkez ofisi ve Bilişim Vadisi’ndeki şubesine ek olarak yurtdışında da ofis çalışmaları bulunan Interprobe, yakın coğrafya başta olmak üzere küresel pazarda özel ve kamu kesimindeki kurum ve kuruluşlara stratejik çözümler sunmaktadır.