Biz Kimiz

Anasayfa  /  Biz Kimiz
Hakkımızda

Biz Kimiz

Yüksek teknolojili, yarının ihtiyaçlarına cevap veren entegre çözümler sunmayı prensip edindik.

Küresel pazardaki eğilimleri yakından izleyen Interprobe, yirmi yılı aşkın süredir edinilen tecrübenin sonucu olarak yeni nesil savunma teknolojileri, siber tehdit istihbaratı, siber güvenlik ve özel yazılım çözümlerinde uzmanlaşmış bir şirkettir.

Şirketimiz bu uzmanlıklar kapsamında veri güvenliği, veri analitiği, taktik ve stratejik siber savunma ve istihbarat, coğrafi altyapı sistemleri, artırılmış gerçeklik tabanlı simülasyon gibi farklı konularda çalışmalarını yürütmektedir.

Interprobe hassas faaliyet alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olan kurumlar başta olmak üzere farklı alanlarda faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara özgün, akıllı, etkili ürün, çözüm ve hizmetleriyle değer katmaktadır.

Üstün nitelikli mühendis ve uzmanlarıyla Interprobe, yeni teknolojilerin distribütörü değil tasarlayıcısı ve üreticisidir.

Sürekli gelişen yazılım teknolojilerinde yeni ve alternatif yazılımlarıyla çözüm ortağınız olmayı amaç edinen Interprobe, müşteri ihtiyaçlarına uygun süreç alt yapısı ile başlayan çalışmalarını uluslararası kalite kontrol standartlarına uyumlu şekilde size özel olarak sunmaktadır.

Farklı veri kaynaklarına özel yazılım çözülümleri ile hizmetinizdeyiz.

Yüksek teknolojili, yarının ihtiyaçlarına cevap veren entegre çözümler sunmayı prensip edinen Interprobe; AR-GE yatırımlarına ve değer vadeden iş birlikleri içerisine girmeye önem vermektedir.

Ülkemize karşı duyduğumuz sorumluluk ve faaliyet alanlarımızın öneminin bilinciyle Interprobe olarak yeni mezun ve üniversite öğrencilerinin niteliklerini artırmayı önceliğimiz olarak görüyoruz. Bu kapsamda ülkemize bilgili ve kabiliyetli yetenekler kazandırmak amacıyla her yıl eğitim ve staj programlarına, proje desteklerine ve diğer etkinliklere kaynak ayırıyoruz.

Ankara merkez ofisi, Gebze Bilişim Vadisi ve İstanbul Teknopark Şubesine ek olarak Azerbaycan/Bakü’de ofisi bulunan Interprobe, yakın coğrafya başta olmak üzere küresel pazarda özel ve kamu kesimindeki kurum ve kuruluşlara stratejik çözümler sunmaktadır.

Kendini kanıtlamış etkin kadrosu ile global ağda yenilikçi çözümlerimizle büyümeye devam ediyoruz!