Profiling Analytix (PAx)

Anasayfa  /  Büyük Veri ve Yapay Zeka Analitiği  /  Profiling Analytix (PAx)

Profiling Analytix (PAx)

Interprobe’un Profiling Analytix (PAx) ürünü bir büyük veri analizi platformudur. PAx’a büyük veri sistemleri bağlanılabileceği gibi en temelde bir Excel dosyası da yüklenebilir. PAx ile Interprobe, farklı veri tabanlarındaki verilerin tek bir sisteme aktarılabilmesine imkan tanır. Ayrıca bu veriler özelinde her türlü analizin yapılabilmesi ve görselleştirilmesini sağlar.

Ana Modülleri

Data Pipeline Module

Data Search & Visualization Module

Graph Module

Log Analysis Module

Artificial Intelligence Module

Media Analysis Module

Crime Analysis Module

PAx gelişmiş graph analizi, gelişmiş veri toplama aracı, veri normalleştirme, veri zenginleştirme, test aracı, crime analytics modülü ve veri transfer API (harici sistemleri için)   gibi nitelikleriyle yerel ve küresel pazardaki rakiplerinden farklılaşıyor.

Machine Learning, Streaming, Caching, Big Data gibi teknolojileri içerisinde barındıran PAx organizasyonunuz için uçtan uca bir veri analizini mümkün hale getiriyor.

PAx ile tahminler yapmak maksadıyla analizler NRT desteği ile oluşturulabileceği gibi yapay zeka aracılığıyla da oluşturulabiliyor.

Time Series,  Anomaly Detection, Decision Tree, Text Analytics gibi farklı tahminlerin elde edilebilmesi doğrultusunda PAx ile sınırsız gereksinime çözüm sunmak mümkün. Böylece PAx farklı sektörlerin spesifik gereksinimlerine uygun cevaplar sunuyor.

PAx, DataCube Self Servis Veri Analitik Platformu Projemiz ile tam entegre biçimde çalışabilmektedir.