Kariyer

Anasayfa  /  Kariyer

InterProbe, ‘Yeni Nesil Savunma Teknolojileri’, ‘Siber Tehdit İstihbaratı’ ve ‘Siber Güvenlik’ çözümlerinde uzmanlaşmış bir Türk şirketidir.

InterProbe, yüksek teknolojiye dayalı, güncel ve yakın gelecek ihtiyaçlarına yönelik entegre çözümler sunabilmek adına, kendi AR-GE merkezinde geliştirilen çözümlerin yanı sıra, sektörle birlikte büyüme hedeflemektedir. Bu doğrultuda, ortak çalışma ve paydaşlarıyla birlikte daha ileri çözümler arama anlayışını değerli kabul eder. Bu sebeple kurulduğu ilk günden, savunma sanayii, yazılım ve siber güvenlik tabanlı 4 farklı firmanın kadroları ve teknolojilerini bünyesine entegre ederek yoluna başlamıştır.

Yeni bir mücadeleye girmeye, kariyerinizi geliştirmeye ve ait olduğunuz coğrafyayı daha güvenli bir yer haline getirmeye katkıda bulunmaya hazırsanız, InterProbe hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya hazır. Ekibimize katılın ve amaçlarınız yönünde başarılı olma fırsatını yakalayın.

Siber Tehdit İstihbaratı ve Siber Güvenlik alanından Yeni Nesil Savunma Teknolojileri alanına kadar, bizimle fark yaratmanın birçok yolu var.